вівторок, 20 жовтня 2009 р.

Запитання до акушера-гінеколога. Як уникнути помилок при лікуванні?

Можливо, серед читачів блогу є професійні акушери-гінекологи, або у вас є знайомі чи у ваших знайомих... Або самі нещодавно народжували. Виникла проблема з призначенням лікування.

Так ось, лікарі райлікарні лікують у дружини загрозу передчасних пологів. 35 тижнів. Ось що виписали.

 1. Вітабаланс
 2. Лецетин
 3. Папаверін (уколи)
 4. Магне В6
 5. Курантіл
 6. Аскорбінова кислота (у вену)
 7. Кокарбоксилаза (уколи у вену)
 8. Дуфастон
 9. Гініпрал
 10. Валеріана (таблетки)
 11. Ношпа
Вітабаланс та лецетин - вітамінні біодобавки - не знаю наскільки ефективні але коштують ого-го... Аскорбінова кислота та кокарбоксилаза для підтримки серцевої діяльності (мами чи дитинки?). З іншим більш-менш зрозуміло. Особливо непокоїть призначення дуфастону та гініпралу.  Не знаю, на скільки необхідний дуфастон? Від гініпралу бувають серйозні побічні ефекти як тремтіння, тахікардія та ін. На даний час проконсультуватись з іншим лікарем немає можливості.

1 коментар :

 1. Так, самі народжували нещодавно (майже три місяці тому) в житомирському охматдиті (рекомендую! - прогресивний пологовий будинок, яким повинен бути КОЖНИЙ в країні).

  Стосовно консультації спеціаліста, будь ласка, зверніться на цей сайт http://forum.roditeli.com.ua/viewforum.php?f=12 - рекомендую теж, бо я працювала в "Абетці для батьків" :-) - можна проконсультуватись з акушером-гінекологом київського пологового будинку.
  Думаю, якщо терміново, можна і зателефонувати за контактними телефонами, вам можуть дати контакт лікаря чи консультанта.

  Щодо мого досвіду: сама приймала гініпрал в лікарні з першою вагітністю, щоправда, на 16-му тижні. І це не найстрашніший препарат, але неприємний, факт тремтіння і поганого впливу на серце підтверджую (тому вам виписали ще й папаверін), а дуфастон - це гормони, здається (прогестерон), папаверін від тиску, магне - вітаміни та магній для зняття тонусу матки... В будь-якому випадку треба розглядати конкретно ВАШ випадок (наскільки це серьозно? може варто відлежатися, заспокоїтися?) і консультуватися з ЛІКАРЕМ, а БАДи (біологічні суміші) - пішліть подалі - це чиясь спроба нажитися...

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.