понеділок, 7 вересня 2009 р.

Opera 10

Компанія Opera Software тиждень тому оголосила про вихід нової версії браузера Opera 10.0. Браузер підтримує 43 мови, в тому числі, і українську. Ось найголовніші речі, які з'явились в  Opera 10:

Використання технології Opera Turbo, яка дозволяє швидше працювати тим користувачам, у яких повільне з'єднання з інтернетом. Це здійснюється за рахунок стиснення графіки, яка знаходиться на веб-сторінці. Завдяки цьому збільшується швидкість завантаження сторінки, але погіршується якість фотографій та малюнків.

Змінений дизайн інтерфейсу браузера.

Нова панель вкладок, яка дозволяє бачити ескізи відкритих сторінок. Для цього потрібно навести курсор на панель вкладок, натиснути ліву кнопку миші та потягнути панель донизу. Вийде ось так.

Також розробники додали можливість налаштовувати панель швидкого запуску.

 

З'явилась можливість автоматичного оновлення браузера, та перевірка правопису. Щоб підключити український та російський словник для перевірки правопису - клацаємо правою кнопкою миші в текстовому полі, де збираємось писати (наприклад, коментар на блозі чи допис на форумі) відмічаємо пункт "Перевірка правопису", далі обираємо пункт меню "Словники" - "Додати або вилучити словники...". Далі відмічаємо потрібні словники та тиснемо "Далі", чекаємо завантаження словників, погоджуємось з умовами ліцензії,  тиснемо "Далі" та "Завершити".

1 коментар :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.