субота, 22 серпня 2009 р.

Замінюємо вікна

Щось давненько вже не писав до свого блога. То не було часу, а то й настрою щось нове творити. Сподіваюсь, що скоро дописи стануть регулярними.

Так от, повернімось до теми поста. Нещодавно замінювали в квартирі старі дерев'яні вікна ще совєцьких часів на металопластикові. Купували в місцевого підприємця. Одне вікно обійшлося в 1450 грн. Профіль Veka, двокамерне. В цей час підприємець проводив акцію. Всім, хто замовить у нього вікна обіцяв в подарунок жалюзі. Через дві неділі після замовлення вікон приїхали та встановили, але жалюзі чомусь не привезли. На запитання де ж мої жалюзі, отримав відповідь що мені рахували по звичайній ціні, а не по акційній. А по акційній вікно б коштувало на 200 грн. дорожче, зате отримав би жалюзі в подарунок. Ось така акція! Зате встановлюють швидко. Вчепили вікно на чотири пластини, а проміжок між рамою вікна та стіною (у нас він виявився по 5 см. з кожного боку) заклали пінопластом та запінили монтажною піною - от і готово.

А які вікна у вашій квартирі? Як встановлюють? Які ціни, якість роботи та сервіс? Дуже цікаво.

4 коментарі :

 1. Взагалі вартість вікна залежить від його розмірів (+ підвіконня). Міняв вікна у двох містах, десь приблизно так само як в тебе вийшло.
  Негативний момент - як хвацько і безжалісно монтажники викорчовують старі вікна. "Сцуки, я ж через них стільки років дивився на світ")))

  ВідповістиВидалити
 2. Розміри 1,22 м. на 1,36 м. здається.

  ВідповістиВидалити
 3. ціни приблизно такі ж. але от ніяк не збеуся встановлювати, то ж ремонт потім треба робити, чи вони акуратно роблять?

  ВідповістиВидалити
 4. Повністю ремонт мабуть, не потрібно буде робити. А от без нових відкосів не обійдеться. Хоча по різному встановлюють. Одні акуратно, інші аби-як тільки щоб скоріше.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.