субота, 4 липня 2009 р.

Що нового у Firefox 3.5

30 червня 2009 року вийшла нова версія браузера Firefox - 3.5. Оновив свій браузер до нової версії тільки сьогодні. Взагалі, частіше користуюсь Opera, якось звичніше. Хоча, Firefox подобається можливістю додавати велику кількість різноманітних додатків.

Отже, що нового в цій версії 3,5. З'явилася дуже потрібна кнопка відкриття нової вкладки. Раніше потрібно було додавати вручну кнопку відкриття нової вкладки на панель.

З'явилася можливість перемикатись в режим перегляду сайтів, при якому не будуть запам'ятовуватись введені адреси, заповнені веб-форми, не буде вестися журнал перегляду сторінок, історія завантажень, пошуку та зберігатися куки. Перемикання відбувається переходом в меню - Інструменти - Увімкнути потайливий режим, або натисканням комбінації клавіш Ctrl+Shift+P. При переході в цей режим з'являється цікаве попередження про те, що "...Хоча цей комп’ютер і не буде мати історію ваших переглядів, ваш інтернет-провайдер чи роботодавець все одно може відстежити які сторінки ви відвідували." На мою думку, якщо не хочете щоб хтось за вами "підглядав" вже краще користуватися встановленим на флешку Portable Firefox та використовувати проксі-сервер.

Є також і режим визначення місцезнаходження під час відвідання сайту. Тобто Firefox буде надсилати сайту інформацію про місце вашого (провайдера) перебування під час відвідування сайту. Як пояснюється, це робиться для того, аби ви змогли знайти більш доречну та корисну інформацію. Керувати такою можливістю можна за допомогою меню Інструменти - Інформація про сторінку - Дозволи - Надавати інформацію про місце перебування. 

Детальніше дізнатись про зміни у новій версії та скачати Firefox 3.5 можна тут.

1 коментар :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.