четвер, 4 червня 2009 р.

Поповнення рахунку мобільного телефону за Webmoney

Якщо у вас завелися електронні гроші в системі webmoney і потрібно поповнити рахунок свого мобільного телефону, робимо наступне. (Операційна система Windows. Як працювати з webmoney в Linux напишу наступного разу.) Запускаємо Webmoney Keeper Classic. Далі заходимо на один з  сайтів, який надає послуги з поповнення. Я користуюсь ось цим.


Тут нормальні умови, комісії за поповнення не беруть, гроші зараховуються швидко. Обираємо потрібного оператора, наприклад, Київстар. Далі вводимо номер свого мобільного, обираємо гаманець (доларовий або гривневий), суму поповнення (не менше 20 грн.)  та тиснемо кнопку "Оплатить".


Відбувається перехід на сайт WebMoney Transfer по захищеному з'єднанню. На наступній сторінці ви можете продивитись інформацію про платіж та погодитись, натиснувши "Оплатить". Далі обираємо спосіб авторизації для оплати. За замовчуванням активовано Webmoney Keeper Classic, під яким ми бачимо код для перевірки. Запам'ятовуємо код та переходимо далі. В наступному вікні вводимо цей код. Бачимо доступні суми на своїх електронних гаманцях, ще раз продивляємось інформацію та підтверджуємо платіж. Відбувається перенаправлення на початкову сторінку, де можемо відслідковувати свій платіж. Через 10-15 секунд бачимо повідомлення про успішно проведений платіж. Перевіряємо рахунок свого мобільного. Гроші вже мають бути там. В мене платіж пройшов нормально. Хоча, якщо користуєтесь цим сервісом вперше - будьте дуже уважними та поповнюйте на невелику суму, раптом щось не так зробите.

Звісно, можете скористуватися будь-яким іншим сервісом для поповнення. Їх в інтернеті достатньо. Принцип там, мабуть, такий ж, але перед використанням обов'язково перевірте атестат WebMoney, та прочитайте відгуки та претензії інших користувачів. Обирати вам.

10 коментарів :

 1. Дуже дякую за корисну інформацію. Якраз закінчились гроші в інеті.

  ВідповістиВидалити
 2. а на менше можна поповнювать?

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім, зараз мінімалка 25 грн.

  ВідповістиВидалити
 4. Да! спасибо за инфу,теперь стало удобно пополнять счет от 1 грн до 500

  ВідповістиВидалити
 5. Як поповнити рахунок мобільного через веб мані
  Детальна інструкція також знаходиться на нашому сайті.
  З дозволу адміністрації розміщаємо ссилку:
  http://samsebeadmin.ucoz.ua/publ/elektronni_groshi/elektronni_groshi/jak_popovniti_rakhunok_mobilnogo_cherez_veb_mani_instrukcija_popovnennja_mobilnogo_cherez_veb_mani_cherez_elektronni_groshi/29-1-0-130

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую за інструкцію. Зара собі поповню.

  ВідповістиВидалити
 7. Інструкція застаріла. Понови інструкцію, адже тепер можна поповняти і від 1 грн з того сайту, що ти тут надаєш. Також можеш розписати про проценти, які знімає вебмані за переказ коштів на мобільний. Для прикладу, щоб поповнити рахунок на суму 1 грн., з рахунку веб мані зніме суму 1,40. ІМХО

  behemot

  ВідповістиВидалити
 8. behemot, дякую що нагадав, поновлю. Раніше нічого не брали за поповнення, а тепер беруть свій процент плюс стандартна комісія вебмані 0,8%. На гривню зрозуміло що невигідно поповнювати, а от більше то нормально, наприклад за 40 грн. заплатите 40,40 грн. чи за 100 грн. - 101 грн. Це по Київстару.

  Ну а от за поповнення Лайфа чи МТС, наприклад, комісію не беруть.

  ВідповістиВидалити
 9. А я поповнюю на SUPER-PUPER.MOBI

  ВідповістиВидалити
 10. Подскажите а сайт что не работает

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.