понеділок, 8 червня 2009 р.

Webmoney та Linux

Я вже писав про складність користування системою Webmoney в операційній системі Linux. Один з читачів блогу підказав спробувати WMKeeperMini. Там можливо керувати своїм аккаунтом прямо з браузера, через сайт. Ніякого додаткового програмного забезпечення встановлювати не потрібно. Якщо у вас вже є аккаунт, та ви використовуєте WM Keeper Classic - KeeperMini дає змогу користуватись своїми гаманцями. Наново реєструватись в системі Webmoney не потрібно, достатньо реєстрації тільки в WMKeeperMini. Спробував поповнити рахунок мобільного телефону, як описував в попередньому дописі з операційної системи Linux використовуючи WMKeeperMini.

Але, нічого не вийшло. Аутентифікація не вдалася. З'явилось повідомлення, що такий спосіб аутентифікації мені не доступний. Чомусь розробники Webmoney не подумали про користувачів Linux, про те, щоб вони могли працювати з Webmoney також просто як і у Windows.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.