пʼятниця, 26 червня 2009 р.

Як зробити скрінкаст в Ubuntu? Може хто підкаже?

Є бажання деякі свої дописи доповнювати скрінкастами, тобто записувати зображення робочого столу та своїх дій у відеофайл. Робити невеличкі відеопідказки. Здається, все просто. Встановлюємо програму для захоплення зображення з екрана монітору і вперед. Програму встановив. Спочатку одну, потім іншу, але нічого не хоче працювати. В чому проблема - не розумію. Спочатку спробував скористатись програмою Istanbul. Встановив, запустив і... вона зависла і нічого не записала. При повторі - те ж саме. Встановив іншу - xvidcap. Програма запустилась. Після того, як натиснув на кнопку запису вікно xvidcap просто закрилось і нічого не відбулось. Далі спробував ще й recordmydesktop. Ніякого результату. Відео не пишеться. І що робити. Не розумію в чому причина. Можливо, щось не так у налаштуваннях Ubuntu чи з відеодрайвером?

Можливо, у когось були подібні проблеми? Як вирішили?

6 коментарів :

 1. нетбук aspire one, ос linux mint 6. поставив grecordmydesktop, трохи поекспериментував з налаштуваннями якості та з текою для збереження файлів. працює, дивись відеопідказки.

  проблеми може викликати (і точно викличе) композитний менеджер вікон (compiz?) шукай схожі випадки/сетапи в тенетах.

  ВідповістиВидалити
 2. зустрічне питання: як додати отой блок "ще по темі" на blogger.com'і? лінк в студію, завчасу вдячний =)

  ВідповістиВидалити
 3. Як добавити "Ще по темі" дивись на цьому блозі http://maxibiz.blogspot.com/2009/02/related-posts_25.html Там все детально описано.

  Спробую вимкнути ефекти вікон В Лінуксі. Можливо справді в цьому проблема.

  ВідповістиВидалити
 4. 2m-yarix
  дякую... трохи пошаманив з тим кодом: писано криво, навіть як на мій нульовий досвід програмування. але працює =)

  ВідповістиВидалити
 5. tivasyk,

  а що там криво написано? Щось змінював? В мене ніби нормально працює.

  ВідповістиВидалити
 6. кількість відображених посилань забито константою в тексті -- замість змінної на початку скрипта =/ по-моєму, за таке треба виключати з піонерів одразу. те саме щодо кольорів та шрифтів -- можна було дати всі визначення на початку.

  бракувало кількох тегів, довелося відловлювати вже наживо в blogspot'і по його відмовах показувать попередній перегляд...

  ну, таке.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.