вівторок, 2 червня 2009 р.

Оновлення Mint 6 Felicia до Mint 7 Gloria

На сайті розробників Linux Mint з'явилась інструкція по оновленню Mint 6 Felicia до Mint 7 Gloria. Хоча оновлятися таким способом рекомендують тільки досвідченим користувачам і не дають ніяких гарантій що все оновиться нормально. Таке оновлення може бути ризикованим і після нього система може не працювати. Розробники радять краще видалити Mint 6 та встановити Mint 7, а не оновлювати. Не забудьте попередньо зберегти всю свою важливу інформацію.

Існує кілька способів оновлення: через пункт меню "Адміністрування" - "Оновлення до Linux Mint 7" та через командний рядок терміналу. Про те які команди вводити в рядок читайте на блозі Linux Mint.

Почитав на сайті Ubuntu про оновлення Ubuntu 8.10 до Ubuntu 9.04. Все робиться дуже легко і просто. Нічого не сказано про те, що оновляти таким способом небезпечно. Найпростіший спосіб оновлення через інтернет за допомогою менеджера оновлень. 

4 коментарі :

 1. ну от, прийшла пора поновити свою linux mint 6 на нетбуці до сімки =)

  ВідповістиВидалити
 2. Цікаво, як пройде оновлення. Напиши.

  Адресу вислав.

  ВідповістиВидалити
 3. от засада =) дозрів для оновлення, так маєш: це ж рецепт лише для основної версії (main, може ще universal) -- а я собі ж користуюся xfce edition'ом! доведеться чекати виходу відповідної версії, наразі ще немає.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.