субота, 27 червня 2009 р.

CamStudio - створення скрінкастів у Windows

Поки що не вдається змусити працювати програми для створення скрінкастів в Ubuntu, але знайшов хорошу програму для такого діла під Windows. Працює без проблем.

CamStudioОтже, якщо потрібно записати ваші дії на моніторі комп'ютера у файл - скачуйте та встановлюйте програму CamStudio. Програма безкоштовна, невелика за розмірами (установочний файл займає 1,3 мб.). Інтерфейс англійський. Напевно, десь в інтернеті існує русифікація. Не шукав, бо влаштовує і такий варіант. Можливо робити чималу кількість різноманітних налаштувань - налаштування курсора, відео, звуку, швидких клавіш та ін. Програма дозволяє обирати область монітора для запису або записувати повністю весь робочий стіл. Кінцевий файл можна зберігати в двох форматах - avi та swf.

Пробував програму в дії. Відео пише хорошої якості.

Качаємо програму з цього сайту.

3 коментарі :

  1. Цікава прога, добре, що натрапив на неї.

    ВідповістиВидалити
  2. гхм... і в linux, і у windows найближчим способом зробити скрінкаст є... відеопрогравач vlc. наприклад (для windows), портативна версія. вміє також писати відео з веб-камери. такий собі швейцарський ніж -- щоправда, ним ще треба навчитися користуватися =)

    ВідповістиВидалити
  3. Не знав, що за допомогою VLC можна робити скрінкасти. Спробую.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.