понеділок, 22 червня 2009 р.

Серіали та фільми на яких ми виросли

Щось на зразок продовження одного з попередніх дописів.

Нещодавно натрапив на Youtube на уривок з телесеріалу "Просто Марія" і згадались ті часи, коли цей серіал та йому подібні транслювалися по телебаченню. Пам'ятаю, влітку, коли бував у селі у бабусі, всі кидали роботу на городах, біля хати і сідали дивитись телесеріал. Сусіди (переважно пенсіонери), в яких не було телевізора, або погано показував, приходили дивитись до нас. А після перегляду серії збирались на вулиці та жваво обговорювали побачене. Моя бабуся, навіть записувала імена всіх персонажей телесеріалу, щоб не забувати як кого звати. А їх там було достатньо. Забувалися всі проблеми та негаразди і люди жили 40 хвилин тим життям мексиканських героїв, співчуваючи, радіючи та страждаючи разом з ними...

Пам'ятаю, як дітьми бігали до кінотеатрів дивитися індійські фільми, а пізніше й американські. З'явився перший відеосалон, де в невеличкому залі, розрахованому на 20 чоловік, збиралось в 3 рази більше, щоб подивитись кольоровий американський фільм. Адже по телебаченню (здається було тільки три телеканала) крім новин, концертів та фігурного катання нічого більше не показували. Ось тому, ці бразильські та мексиканські телесеріали, які почали транслюватись по телевізору, збирали таку величезну аудиторію прихильників.

Спробую пригадати, що дивилися з кінця 80-х і до середини 90-х.

Почнемо з фільмів.

"Ворог мій""Кобра""Подвійний удар""Рембо""Термінатор""Зоряні Війни""Командос"Напевно, це ще не все, але поки що не згадаю більше. Допомагайте. Серіали згадувати буду наступного разу. А то допис занадто довгий буде.

1 коментар :

 1. Работа
  Здравствуйте! Меня зовут Татьяна мне 20 лет. Я работаю бухгалтером на небольшой фирме, а также занимаюсь косметикой орифлейм. Все мы знаем, что красота в нашем мире – это главное. Поэтому косметика очень важна для каждого из нас. Я предлагаю работу всем, кто хочет зарабатывать деньги и продвигаться по карьерной линии. Так же, как и все я начинала с самого маленького консультанта. Но, я поняла главное, что если я буду только заказывать косметику, то не смогу достичь своей цели. Чтобы стать начальником, нужно собирать свою команду, привлекая новых консультантов и подписывать их под себя. Все балы, которые они будут зарабатывать для себя будут и для вас. И эта цепочка будет тянуться пока вы не достигните высокой должности!
  Весь ассортимент продукции «Орифлэйм» в вашем роспоряжении!!! Вы можете так же просто покупать ее лично для себя.
  Для начала вы получаете скидки на любой товар 23%, 26%, 29%...
  Все зависит от вашей активности.
  Карьерный рост для каждого, начиная с самого маленького и до самых высоких зарплат:
  - менеджер 300, 00 грн.
  - старший менеджер 600,00 грн.
  - директор 1000,00 грн. и т. д.
  Если хорошенько постараться, вы сможете получать не только разницу в процентах, а и заработную плату!!! Если вас заинтересовало пишите мне на электронную почту: kasavitsa@mail.ru

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.