вівторок, 12 травня 2009 р.

Windows 7 доступний для тестування

До початку червня 2009 року всі бажаючі зможуть безкоштовно завантажити з сайту Microsoft Windows 7RC. Дана версія призначена тільки для ознайомлення та тестування. Строк, до якого вона буде працювати - 1 червня 2010 року. А з 1 березня 2010 року система буде автоматично вимикатись після 2 годин роботи та нагадувати про необхідність придбання повної версії. Windows 7RC доступна п'ятьма мовами - англійською, німецькою, французькою, японською та іспанською.

Спочатку хотів скачати та потестувати, але коли дочитав до мінімальних вимог до компьютера - передумав. Щось забагато оперативки потрібно, та й розмір самої ОС великий. Отже, мінімальні вимоги: 1 Гб оперативної пам'яті, 16 Гб вільного дискового простору, 128 Мб відео, та процесор більше 1 Гц. Чому ж тільки для чистої без програм ОС потрібно мінімум 1 Гб оперативки та аж 16 Гб дискового простору? Чим Windows 7 краще ХР? Можливо вже хтось з вас тестував?

Хоча сам планую повністю перейти на Linux. Ось тільки чекаю виходу остаточної версії Linux Mint 7 Gloria, яка повинна з'явитесь десь через тиждень. 

2 коментарі :

  1. > екаю виходу остаточної версії Linux Mint 7 Gloria, яка повинна з'явитесь десь через тиждень.
    то вона не базуватиметься на стабільній ubuntu 9.10, котра вийще лише восени? отже, тестова 9.04... ну, навіть не знаю =)

    ВідповістиВидалити
  2. Та не знаю, у них на сайті написано що стабільна буде через тиждень-два. Ось "We have a week or two before the stable release..."

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.