четвер, 21 травня 2009 р.

Як користуватися webmoney в Linux?

Маю плани повністю перейти з Windows на Linux Mint.  Але з'явилось питання по використанню webmoney. Адже Webmoney Keeper Classic, яким зараз користуюся, не працює в Linux. Пошукав інформацію в Інтернеті, знайшов деякі поради. Дехто радить встановити в Linux віртуальну машину а на неї Windows і працювати звідти. Але, як виявилось, такий спосіб заборонений правилами використання Webmoney. Інші радять встановити в Linux за допомогою програми Wine браузер Internet Explorer та використовувати Webmoney Keeper Ligt, заходячи через web-інтерфейс. Але перейти з Keeper Classic на Keeper Ligt неможливо. Що порадите? Чи користуєтеся webmoney в Linux?

5 коментарів :

 1. Дякую за підказку. Спробую цей варіант. Повинен спрацювати.

  ВідповістиВидалити
 2. Ставить виртуальную машину с windows - тяжкий грех, я сейчас сам ищу способ нормально работать с webmoney

  ВідповістиВидалити
 3. https://mini.webmoney.ru
  Не спрацювало - він потребує вебмані кіпер. Треба мабуть спочатку увійти поки віндовс стоїть - а потім можна буде і в лінуксі. Інакше не виходить...

  ВідповістиВидалити
 4. можливе використання Webmoney Keeper Light через мозілу, це найпростіший варіант. При використанні Webmoney Keeper Light треба закидати Webmoney Keeper Classik, оскільки з нього нічого неможливо використати в лайт версії.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.