четвер, 7 травня 2009 р.

Бета-версия Linux Mint 7 Gloria

На сайті розробників доступна для скачування нова версія Linux Mint - Mint 7 Gloria. Поки-що вона призначена для тестування, через тиждень-другий обіцяють стабільну версію, яку можна буде використовувати в якості основної операційної системи. Mint 7 Gloria побудована на основі Ubuntu 9.04. В новій версії виправлені попередні помилики та додано багато покращень. Додані нові функції в системне меню, до менеджера програм та менеджера оновлень. Також були внесені деякі зміни в механізм оновлень операційної системи та програмного забезпечення. Також планується випуск оновлень для тих, хто користується Linux Mint 6.

Розробники запрошують всіх бажаючих взяти участь в локалізації дистрибутиву та допомогти з перекладом на різні мови. Українського перекладу поки-що не помітно. Є майже повністю українізований Linux Mint, з великою кількістю різноманітного програмного забезпечення - Grusha Edition. Але, нажаль, проект далі не розвивається. Остання версія зроблена на основі Mint 5 KDE. І оновлень поки-що немає.


Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.