субота, 28 лютого 2009 р.

Які переваги власного домену?

Багато блогерів реєструють безкоштовно домени, наприклад org.ua, а хостинг використовують, наприклад blogspot чи будь-який інший безкоштовний. Для чого це робити? Яка різниця де у тебе блог? Поясніть, будь-ласка, які переваги у наявності власного домену?

7 коментарів :

 1. фор екземпл...
  1. ukrainets.org.ua чи ukrainets.te.ua набагато легше запамятати а ніж ukrainets.blogpost.com хоча з 100% відвідувачів може 5-10 вручну набирають адрес але всі броузер вже давно навчились запамятовувати їх, варто ввести тільки пеоші літери а дельше легше...

  2. Панти велика сила :) Кльово повикаблучуватись що в тебе свій домен.

  От самі основні причини.

  ВідповістиВидалити
 2. Свого часу писав невеличку статтю для власного блоґу. Там був підпункт "Чому варто завести блоґ на власному домені". Наголошу - це лише мої думки. Я їх в ніякому разі не нав'язую і не бажаю, щоб ви в них сліпо вірили. Але, ближче до тіла:

  * Не одноразово стикався в мережі з думкою SEO'шників, що пошукові системи не однаково сприймають різні доменти. Тобто вага домену 3-го рівня трохи нижча, ніж 2-го чи 1-го. Але оскільки я не SEO-спеціаліст, то стверджувати цього напевне не можу. Проте намагаюсь враховувати ;)

  * На мою думку, адреса «Ваше_ім’я.com» поважніше, ніж, наприклад, «Ваше_ім’я.blogspot.com». Тай запам'ятати її трохи легше.

  * Ніхто не закриє Ваш блоґ. Слід лише вчасно платити за домен (+ хостинг). Скажімо, ви розкручуєте певний домен, так було з блогами на сервісі htozna.de (колись блог-сервіс, аналог зараз діючого blog.net.ua чи того ж blogspot.com), який появився, набрав собі блоґерів, що вели веб-сторінки і сподівались на довгу і безкорисну співпрацю. Але, бац, власник htozna.de передумав надавати сервіс і видалив всі акаунти. А вас (ваш сайт) позиціонували саме з назвою домену, скажімо з «Ваше_ім’я.htozna.de», а отже, ви випали з обойми. Звичайно власник blogspot.com, яким є Гугл, на це не піде. Це я лише для прикладу.

  ВідповістиВидалити
 3. virua,
  наскільки я зрозумів, питання було про різницю між безплатним хостингом та його "рідним доменом" та цим же бесплатним хостингом але уже з використанням іншого безплатного домену.
  Так от, правильно написав ukrainets. Додам ще один плюс - краща індексація пошуковиками. Наприклад, то й ж Рамблер не індексує сайти в зоні .сом, та і Яндекс не дуже добре до них ставиться.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую за відповіді. Запитував саме про безкоштовний хостинг + безкоштовний домен.

  ВідповістиВидалити
 5. > Рамблер не індексує сайти в зоні .сом, та і Яндекс не дуже добре до них ставиться

  якщо блог це бізнес, то гребувати не можна нічим, але... хто користується цими р+я?

  > Панти велика сила
  +1, особливо якщо блог НЕ є бізнесом, а лише спосіб виразити себе. tivasyk.info гріє душу -- і це головний чинник в данному випадку =)

  ВідповістиВидалити
 6. tivasyk, давно перейшов на власний домен? .info платний чи безкоштовний?

  ВідповістиВидалити
 7. нещодавно (jin спокусив, за що йому і дякую). платний.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.