неділя, 8 лютого 2009 р.

Чи добре вам живеться?

Нещодавно прочитав статтю "Добре там, де нас немає".  Прочитав статтю та коментарі, сам кілька дописав. Тема - про про еміграцію за кордон, та про наше життя тут. Що за кордоном українці живуть дуже погано, і за людей їх там ніхто не має. І не варто нікуди їхати, а треба тут будувати своє щастя. А в Україні не так все і погано, що погано живуть тільки ті, які нічого робити не хочуть, і люди винні самі в тому що вони бідні. Чомусь автор вважає, що достаток людини залежить тільки від її бажання заробляти гроші, а все інше неважливо. І що хорошу, перспективну і високооплачувану роботу в Україні може знайти кожен, хто захоче, головне тільки бажання.... 

А ви з цим погоджуєтесь? Про життя наших за кордоном не скажу що там і як. На жаль, не жив там. 

Хтось вірить в рівність та справедливість? На вашу думку, що можна зробити маючи тільки одне бажання? Ще при народженні люди ставляться в різні умови. Десь колись читав, що тільки близько 2 відсотків людей, народжених в бідних сім'ях потім стають багатими. І говорячи, що у всіх однакові можливості - не береться до уваги де людина живе в даний час - в місті чи в селі, з якої вона сім'ї: бідної чи багатої. Діти з багатих родин живуть не гірше своїх батьків, і для цього їм не потрібно якесь особливе бажання чи докладання зусиль. А працюючи на роботі в якій-небуть організації працюй хоч день та ніч і май величезне бажання заробляти - всеодно більше тієї зарплати яку маєш не заробиш. Змінити роботу? А на яку? Це за щастя що хоч таку маєш. Чому люди повинні "крутитись", щось вигадувати, щоб прогодувати свою сім'ю? Чому не можна просто працювати і отримувати за це достойну зарплату? Адже не кожен може зайнятись якимось своїм бізнесом. Не у кожного є здібності, стартовий капітал. Чому брудні вулиці та розбиті дороги, адже податки всі справно платять? Чому воду відключають, чому немає природного газу, чому такі високі проценти на кредити в банках та дорогі квартири, на які за все життя не назбираєш грошей? Чому політики займаються вирішенням того хто гірший, а хто кращий і обіцяють, що після наступних виборів все буде добре?

Але це все розмови, які ні до чого не приведуть і ніхто не дасть відповіді на ці питання. Тому багато хто з наших співвітчизників і бачить як один із виходів - імміграцію в іншу країну. Хоча це також складне і неоднозначне питання. Якщо людина тут не може заробити достатньо грошей то еміграція для неї буде недосяжною. Адже без достатньої суми грошей нічого не зробиш. Хто живе або жив за кордоном, розкажіть, як там все насправді. 

На одному з форумів прочитав вислів - якщо ти любиш свою країну, то ця любов повинна бути взаємною. 

2 коментарі :

  1. У нас точно не Європа. Люди зарплату не можуть з банку забрати. Дожились.

    ВідповістиВидалити
  2. За кордоном якщо ти добрий спеціаліст на твою національність незважають!!!!

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.