вівторок, 13 січня 2009 р.

Linux Mint x64 - перші враження

   Про вихід Linux Mint 6 x64 RC1 - бета-версії для комп'ютерів з 64-бітними процесорами писав тут. Так ось, скачав та встановив.
   При установці з Windows Linux Mint відмовилась встановлюватись та полізла в інтернет скачувати образ. Я цю операцію не переривав, після кількох спроб з'явилось повідомлення про неможливість з'єднання з сервером, хоча інтернет був підключений. Установка переривалась при вичесленні MD5 суми. Згенерував нові MD5 суми образа та звірив з тими, що були всередині. Виявилось кілька розбіжностей в деяких файлах, хоча загальні MD5 образа та розміщенні на сайті Linux Mint повністю співпадали. Замінив MD5 на вірні і це спрацювало. Linux Mint встановився нормально.
   При роботі також траплялися збої. При установці локалізації з'явилась помилка про неможливість розблокування якихось-там архівів. При перезавантаженні встановилось нормально. Скачав та встановив Opera. Працює також з помилками. Отже, потрібно дочекатись стабільної версіїї Linux Mint, а поки що переходити на попередню, 32-бітну.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.