четвер, 29 січня 2009 р.

Блоги та сплоги

Гортаючи сторінки у Всесвітній мережі Інтернет частенько можна натрапити на різні слова, терміни і т.д. Ось нещодавно дізнався про значення деяких слів. Одне з них "сплог". І означає воно спам блог, тобто блог, який створюється для розкрутки інших сайтів чи блогів і на якому крім реклами нічого не побачиш. Наповнюється він автоматично, і найчастіше беззмістовними текстами. 

Пригадую, як десь місяць тому натрапив на один блог і почав читати статтю. Але з першого ж речення нічого не зрозумів. То був просто набір слів, які ніяк не в'язалися між собою. Жалкую що скріншота не зробив.

Десь на якомусь блозі бачив навіть детальні інструкції по створенню сплогів та рекомендації із наповнення контентом. Радять брати український чи російський текст, перекладати його з допомогою електронного перекладача на англійську, німецьку, чи будь-яку іншу мову, а потім, тим ж перекладачем, знову на російську чи українську. От вам і готовий контент. Уявіть який буде результат! 

Гугл якось бореться з цими сплогами, складає "чорні списки". Але чи це допоможе, адже вони з'являються знову і знову.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.