субота, 17 січня 2009 р.

Знову про антивіруси...

   Суперечки про те, який антивірус найкращий, можна почитати та на багатьох форумах чи блогах. Але відповіді на це питання немає. Ніякий антивірус не зможе забезпечити 100% захист від вірусів. Перечитавши багато відгуків про різні антивіруси прийшов до висновку, що неважливо яким антивірусом користуєшся. Кожен хвалить свій. В інтернеті можна знайти багато різних рейтингів та тестів, але їм особливо не довіряю. Тому що на різних сайтах один і той же антивірус показує різні результати. 

   Отже, висновок такий – на домашній комп’ютер встановлюйте будь-який антивірус, який вам сподобався, а в процесі роботи вже вирішите чи вірний вибір зробили.

   Як варіант порівняння антивірусів. Якщо ваш антивірус при перевірці комп’ютера знаходить віруси, не видаляємо їх а відправляємо в карантин, потім архівуємо і перевіряємо архів на одному з антивірусних он-лайн сканерів, які пропонують одночасну перевірку багатьма антивірусами, наприклад на цьому, або тут. А потім аналізуємо результати, який антивірус скільки вірусів знайшов. Сам не пробував, бо ще не назбирав колекцію вірусів. Якщо появляться то обов’язково спробую.

4 коментарі :

 1. Я користуюсь Інтернет Нортоном (500 гр.) - купив CHIP де у січневому випуску робили великий тест. Касперський на другій позиції - краща швидкість але розпізнавати віруси міг би краще.
  Звичайно я його не купляю Нортон це лише тріал на 15 днів))) Зрештою кожні 15 днів деісталювати і істалювати знову набагато легше ніж розлучатися з пів-тисячі гривень.

  Доречі, Нортон Анті-бот - повне лайно. На флешці знайшло якеийсь файл (позначило як "надзвичайно небезпечний") я не дивлячись помістив в карантин. Потім Віста довго не хотіла завантажуватися і тепер весь час при включенні комп’ютера просить вілновити той файл (хоч сам Анті-бот я деісталював).

  ВідповістиВидалити
 2. Після деінсталяції Нортон знову працює 15 днів? Як це? Знаю що більшість тріальних програм після закінчення пробного періоду навіть після реінсталяції не запустяться. Чистиш реєстр чи як? Нортоном ніразу не користувався.

  ВідповістиВидалити
 3. А я користуюся AVG Free. Єдине що погано - безкоштовна ліцензія не призначена для "комерційного" використання, тож "по-чесному" ставити у офісі його не можна. :(

  ВідповістиВидалити
 4. Ніодин безкоштовний антивірус "по-чесному" в офісі не поставиш. Всі вони безкоштовні для домашнього використання.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.