четвер, 27 листопада 2008 р.

Runtu - російська збірка Ubuntu для початківців

Runtu - це дистрибутив Linux на основі Ubuntu, доповнений повною підтримкою російської мови та багатьма налаштованими для роботи програмами. Ця операційна система орієнтована в основному на новачків, тих, хто раніше не працював з Лінуксом. У ній є всі необхідні для роботи програми, кодеки та драйвера. Так що налаштування після встановлення повинні бути мінімальними. Це безкоштовна операційна система, яку можна вільно зкачувати, копіювати, установлювати.

Вікно входу в систему.Робочий стіл.Головне меню


Знайти більш детальну інформацію та закачати систему можна з офіційного сайту runtu.org.

5 коментарів :

 1. Класно, попробую поставити Ubuntu собі.

  ВідповістиВидалити
 2. a ubuntu можна ставити на диск C з Windowsom?

  ВідповістиВидалити
 3. Якщо встановлюєш Ubuntu за допомогою інсталятора Wubi з Віндовса, то можна ставити на будь-який диск, в тому числі і з Віндовсом. У мене так і встановлено. Runtu так не встановиться.

  ВідповістиВидалити
 4. А стерти його просто, якщо не сподобається?

  ВідповістиВидалити
 5. Видаляється просто, як звичайна програма. Заходиш в Установку/Удаление програм панелі керування Віндовс та видаляєш. Або ще раз запускаєш інсталятор Wubi та натискаєш Видалити. Але це дійсно тільки в тому випадку, коли встановлюєш Убунту з Віндовса за допомогою інсталятора Wubi. Детально описав тут Найшвидший спосіб установки Ubuntu

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.