понеділок, 3 листопада 2008 р.

Чи задумувались Ви колись над еміграцією?

Я не знаю точної кількості українців, які щороку емігрують до інших країн світу, але, напевно, їх багато. І у кожного свої причини залишити Батьківщину і податись в чужі краї. Які ж основні причини? На мою думку емігранти прагнуть знайти в новій країні фінансове благополуччя, високий рівень життя, кращу соціальну систему. Хочуть жити в розвиненій країні із стабільною економікою, бути впевненими в завтрашньому дні. Шукають там те, чого немає тут, на Україні. Важко все змінити, залишити друзів, рідних і податись в іншу країну, але все ж таки багато хто це робить і шукає там щастя: - нове місто, нові знайомі, друзі, нова робота, нове, зовсім інше життя... 

Найпопулярнішими країнами для незалежної (професійної еміграції) залишаються Канада та Австралія. Для емігрантів розроблена система балів. Для того, щоб мати змогу емігрувати, потрібно набрати певну кількість балів та відповідати певним вимогам. Для Канади прохідний бал 67, а для Австралії 120. Але це різні системи і бали нараховують по-різному. Бали нараховуються за вік, освіту, спеціальність, досвід роботи, знання мови і т.д. 

Кому цікаво, можете оцінити свої шанси на еміграцію. Для Канади це можна зробити на офіційному сайті (англійська мова) або на цьому іміграційному порталі (російська мова). На іміграційному порталі непогана форма підрахунку балів з поясненнями по кожному пункту по Канаді та Австралії. 

Я також задумався над цим питанням. Навіть завів блог. Поки що збираю інформацію про еміграцію до Канади та Австралії. Еміграційний процес довготривалий та й коштує немало. Це дуже відповідальний крок і перед тим, як його зробити, треба добре подумати.

6 коментарів :

 1. кидання своєї країни на призволяще - це правило справжніх українців котрі втікають в заморські країни. А приїхавши на нов місце - стают ьмегапатріотами і любиелями рідного краю. А ще всім починають розказувати про страшну рохруху і голодмоор на україні і беруться удален окерувати державою і вчити як громадянам правильно треба жити.
  І емігранти мають назву - БАНЯКИ.

  ВідповістиВидалити
 2. Тарасе, а чому саме БАНЯКИ? Виходить що у Канаді, США, Австралії живуть самі тільки БАНЯКИ, як ти кажеш? Адже населення цих країн складається майже повністю з емігрантів. Чому ж тоді Австралія та Канада входять в пятірку країн з найвищим рівнем життя, а Україна тільки 76-та?
  Не думаю що це українці кидають свою країну на призволяще, скоріше навпаки. Ми ж не вибирали країну в якій народились. І добре що у кожного є вибір. Чи якщо народився в глухому селі то й потрібно там залишатись?

  ВідповістиВидалити
 3. нє, то про старих укр емігрантів така хозма є - баняками називають:)))))))))

  а стосовно села, от в тому т оі пробелма, що українці првикли опускати себе і все навкол осебе. а чому б н ескаати в гарному селі, мальовничомуселі з веиким потенціалом і т.д.

  ВідповістиВидалити
 4. Так, Тарасе, але ж де такі села у нас є? Гарні, з великим потенціалом? В нашому районі, так як і в багатьох інших, села потроху вимирають. Залишаються самі пенсіонери. Молодь виїзджає в міста. А справді, що там їй робити. Ні роботи, ні доріг, ні магазинів, ні медичного обслуговування... Коли чуєш від наших політиків що Україна - це європейська країна, яка скоро буде в Євросоюзі, думаєш про що це вони таке говорять? І не там, напевно, вона скоро буде...

  ВідповістиВидалити
 5. і тому треба все кидати і йти на захід?
  а я б казав залишатися і робити тут захід.

  ВідповістиВидалити
 6. Тарас,
  "...а я б казав залишатися і робити тут Захід" А ти справді в це віриш? Я ні. Коли влада в цьому не зацікавлена, то як окремо взята людина, чи люди, які тут живуть можуть змінити країну? Ніяк.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.