вівторок, 14 жовтня 2008 р.

Улюблений браузер

Серед великої кількості браузерів кожен обирає той, що йому подобається. Або користується тим, яким користуються, наприклад, його друзі. Зустрічав і таких, кому не важливо який у нього браузер - аби працював.

Ось, дивлюсь статистику перегляду мого блогу за останній місяць. На першому місці Internet Explorer - 33%. Далі йдуть Firefox - 24%, Opera - 22%, Chrom - 16%, Safari - 4%, Konqueror - 1%. Як бачимо, найпопулярнішим залишається Internet Explorer.

Раніше користувався Firefox. Браузер хороший. Можна встановлювати багато різноманітних додатків. Але мені не сподобалась швидкість роботи. У мене він чомусь працював повільно. Зараз я користуюсь Opera AC (на базі Opera 9.51). Працює швидко. Є також багато корисних додатків. Наприклад, блокування скриптів, флеш-відео, реклами, переклад сторінок та веб-сайтів та багато іншого. Скачати можна з сайту програми. Хоча, останнім часом, він чомусь часто недоступний.

А ви яким браузером користуєтесь?

2 коментарі :

  1. konqueror вдома (можливо, то я у статистиці?), дуже рідко firefox (зібраний хто зна як, в мене на kde гальмує), на робочому ноуті -- портативний вогнелис.

    ВідповістиВидалити
  2. Спочатку була Opera, деякий час Лисичка, а зараз все частіше юзаю Google Chrome, особливо це стосується сторінок, які тим чи іншим чином відносяться гоогла!

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.