субота, 6 вересня 2008 р.

Chrome - новий браузер від Google

Посилання на скачування цього браузера з'явилось на сайті google.com.ua ще кілька днів тому. Я зразу ж скачав його, але написати не було часу. Так ось, перші враження про цей браузер.

Зовнішній вигляд.


Я користуюсь кількома браузерами: Firefox, Opera, Opera AC. Щодо Chrome то при переході по посиланню ви попадаєте на сторінку де після згоди з умовами використання можна скачати інсталятор ChromeSetup.exe - 474 Кб. Після запуску він зв'язується з сервером Гугл та скачує звідти сам браузер. Процес триває кілька хвилин (в залежності від швидкості інтернету. В мене 512 Кб/с.). Відкриваю диспетчер задач Віндовс і дивлюсь скільки займає пам'яті - 15 Мб. В той час як Opera 9.51 - 21 Мб, а Firefox 3.0 -  45 Мб. Працює швидко. Сторінки швидко завантажуються. Немає звичної для Opera та Firefox панелі меню та великої кількості налаштувань. Зручна панель закладок. При відкритті нової вкладки показує часто відвідувані сайти та останні закладки. Можливість анонімно переглядати сторінки в інтернеті. Для цього існує режим анонімного перегляду в спеціальному анонімному вікні. При цьому відвідувані сторінки не зберігаються в історії браузера та не зберігаються куки з сайтів. Присутність всіх стандартних функцій. Ось такі перші враження...

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.