вівторок, 23 вересня 2008 р.

З якої країни антивірус?

В продовження антивірусної теми.

Всі знають найпоширеніші антивіруси - Антивірус Касперського, НОД32, Аваст, Авіра, Доктор Веб, Біт Дефендер та ін. А в якій країні та місті знаходяться компанії що розробляють ці продукти?

Антивірус Касперського - виробник Лабораторія Касперського - група міжнародних компаній з центральним офісом в Москві (Росія). Має свої представництва в Великобританії, Німеччині, США, Франції, Японії, Південній Кореї, Китаї, Нідерландах, Польщі та Румунії. В компанії працює біля 600 висококваліфікованих спеціалістів.

Avira Antivir - виробник Avira GmbH, Німеччина. Компанія налічує близько 250 спеціалістів. Користувачами її продукції стали близько 50 мільйонів чоловік з усього світу. Більше 20 років досвіду в сфері інформаційної безпеки.

AVAST! Antivirus - виробник ALWIL Software a.s. Головний офіс розташований в Празі (Чехія). Розпочала свою діяльність ще в 1988 році. Спочатку продукція випускалась тільки на чешській мові. Тепер програмне забезпечення доступне 30-ма мовами.

NOD32 - виробник ESET. Головний офіс знаходиться в Братиславі (Словакія).  Заснована в 1992 році. Представництва ESET є у більше ніж 100 країнах світу. NOD - це скорочення від Nemocnica na Okrai Disku що в перекладі із словацької означає "Лікарня на краю диску".

Dr. WEB - виробник компанія "Доктор Веб". Розташована в Санкт-Петербурзі (Росія). Засновник компанії та розробник антивірусу Ігорь Данилов. В компанії біля 120 працівників.

AVG Anti-Virus - виробник AVG. Заснована компанія в 1991 році. Основні офіси розташовані В США та Великобританії. Налічує близько 70 мільйонів користувачів.

McAffe Antivirus - виробник компанія McAffe. Розташована в м.Санта-Клара (США).  Заснована в 1989 р.

Panda Antivirus - виробник Panda Security. Розташована в Більбао (Іспанія). Заснована в 1990 році. Має представництва в 56 країнах світу.

Bit Defender - виробник SOFTWIN. Компанія розташована в Бухаресті (Румунія). Заснована в 2001 році. має близько 41 мільйона користувачів в більше ніж 100 країнах світу.

2 коментарі :

  1. Класно, всі вони, принаймні майже всі просять гроші за реєстрацію, але найбільша проблема, що я, навіть купивши, не зможу бути на всі 100 бути впевненим в безпеці.

    ВідповістиВидалити
  2. А хто впевнений на 100% Напевно таких мало. Я от користуюсь фаєрволом та антивірусом а віруси все-одно час від часу проскакують.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.