субота, 6 вересня 2008 р.

Інтернет-залежність

Що ж таке інтернет-залежність? Виявляється вона в тому що люди зосередженні більше на своєму віртуальному житті в інтернеті і зовсім мало звертують уваги на своє реальне життя. Дуже багато часу проводять в інтернеті. Інтернет затягує. Час летить непомітно. Люди жертвують відпочинком а то і сном заради листання сторінок в неті. Перебуваючи поза мережею - мріють туди повернутись. Приходячи додому мерщій біжать за комп'ютер. І вже нездатні звідти вийти, відірватись від всесвітньої павутини (!). Недарма її так називають.

Задумався над тим чи є у мене така залежність. Думаю поки що немає. Так, час в інтернеті біжить непомітно. Тільки, здається, сів за комп'ютер, а вже пройшла година чи дві. Підрахував, що проводжу в інтернеті близько 2-3 годин на добу. Гадаю що це вже не так і багато. Хоча дружині це дуже не подобається.

В інтернеті я в основному пишу дописи до свого блогу, читаю інші блоги, беру участь у форумах. Зареєструвався нещодавно в Однокласниках та Вконтактє. Але проводжу там мало часу. Мені цікавіше спілкуватись на форумах ніж в цих мережах. Шукаю інформацію щоб дізнатись щось нове про інтернет, компютери, телебачення. Хочу зайнятись вивченням англійскої мови. Точніше продовжувати поглиблювати свої знання. Колись займався але потім все закинув хоча деякі знання залишились. Політичні новини також деколи читаю але не дуже часто - вистачає телебачення.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.