неділя, 17 серпня 2008 р.

Як встановити Ubuntu

Сьогодні вирішив спробувати встановити Ubuntu. Поки що віртуально. Користуюсь програмою Virtual Box. Напишу про неї дещо пізніше. Спробую, подивлюся як працювати з цією ОС.

З початку виставляю в BIOS комп'ютера першочергове завантаження з CD-ROM. Вставляю диск з Ubuntu 7,04 та перезавантажую комп'ютер. З'являється стартове меню Ubuntu. Натискаю клавішу F2 щоб змінити мову на українську та вибираю перший пункт меню "Запустити або встановити Ubuntu". Після того, як Ubuntu запуститься, натискаю іконку Install. Запускається процес інсталяції. В першому вікні пропонують вибрати мову. Залишаю українську та тисну на кнопку "Вперед". В слідуючому вікні обираю своє місце знаходження та час. Тисну кнопку "Вперед". Далі вікно, в якому потрібно обрати розкладку клавіатури. Залишаю українську та тисну кнопку "Вперед". Далі запускається програма розбивки жорсткого диску. Вибираю автоматичний режим. Якщо хочите самостійно сконфігурувати свої диски вибирайте ручний режим. Далі ввожу ім'я користувача, пароль, та натискаю кнопку "Вперед". З'являється вікно з параметрами установки. Тисну Install. Cистема починає встановлюватись. Чекаю поки завершиться установка. Далі перезавантажую систему. Все, Ubuntu встановлено. Пока що немає часу з нею розбиратися. Спробую десь трохи пізніше.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.