неділя, 24 серпня 2008 р.

Заміна Microsoft Office

Подивився нещодавно в прайс однієї з вінницьких комп'ютерних фірм. Стало цікаво скільки коштує офісний пакет Microsoft Office. Його ціна 1200 грн. Сума не маленька. Не кожен зможе дозволити собі купити це програмне забезпечення для домашнього використання. А чи потрібен Вам вдома весь програмний пакет - презентації, бази даних та інше. При домашньому використанні найчастіше потрібен текстовий редактор, щоб набирати, переглядати та роздруковувати текст, а також, деколи згодяться ще й електронні таблиці щоб створювати таблиці або підраховувати свої доходи та витрати (наприклад).
Для заміни Microsoft Office можите використувувати безкоштовний Open Office, в якому є всі можливості для роботи з текстом, презентаціями та базами даних. А якщо Вам потрібно щось простіше, придивіться до наступних безкоштовних програм.
Для роботи з текстами раджу використовувати AbiWord. Опис цієї програми взяв з сайту biblprog.org.ua
AbiWord - швидкий безкоштовний текстовий редактор з широкими функціональними можливостями і зрозумілим інтерфейсом. Його можна використовувати як альтернативу Microsoft Office для написання, редагування і друку нескладних текстових і "мішаних" (з таблицями і малюнками) документів, і збереження їх в більшості популярних форматів.

Основа програми AbiWord достатньо компактна і використовує незначні ресурси системи, тому її можна використовувати майже на всіх комп'ютерах незалежно від їх конфігурації.
Основні характеристики AbiWord:

- Повна інтеграція у в операційну систему Windows.
- AbiWord підтримує всі стандартні типи форматів: OpenOffice.org, Microsoft Word, WordPerfect, Rich Text Format, HTML і багато інших...
- Широкі функціональні можливості програми: форматування тексту, робота з малюнками, таблицями і стилями, перевірка орфографії...
- Багатомовний інтерфейс. Українська мова також підтримується.
- Використання функції перевірки орфографії для української і російської мови можливо після завантаження відповідного словника (словників).
- Підтримка командного рядка - AbiWord можна легко інтегрувати з іншими програмами, що може бути корисним, наприклад при створенні великої кількості однотипних документів.
- Для розширення можливостей текстового редактора створені доповнення (плагіни), за допомогою яких AbiWord можна "навчити" виконувати ту або іншу потрібну вам функцію.
Скачати можна звідси. А також український та російський словники.

Для створення електронних таблиць можете використовувати Gnumeric. Функції схожі з MS Ecxell.
Спробуйте, можливо Вам щось і сподобається. Хоча, на мою думку, якщо багато працюєте з документами та таблицями краще використовувати OpenOffice.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.