вівторок, 12 серпня 2008 р.

Олімпіада в Пекіні

Сьогодні п'ятий день XXIX Олімпіади в Пекіні. Сім років тому Пекін виборов можливість провести у себе олімпіаду, випередивши Осаку, Стамбул, Париж та Торонто. Олімпіада продовжиться до 24 серпня, у ній беруть участь понад десять тисяч спортсменів із 205 країн світу. Вони змагаються у 28 видах спорту. Буде розіграно 302 комплекти нагород. Нинішня олімпіада має п'ять різнобарвних ляльок-символів, вимовляючи назви яких разом китайською, отримуєш фразу "Ласкаво просимо до Пекіну!".

Знайшов тільки три безкоштовних супутникових телеканала, які транслюють Олімпіаду. Це: німецькі ZDF частота 11054, поляризація Н, швидкість потоку 27500 та ARD 11604 Н 27500, а також угорський М2 12130 Н 27500. Супутник Hotbird 13 E. Можливо хтось знайшов ще якісь канали. Доречі, ZDF та ARD транслювали майже всі матчі Чемпіонату Європи з футболу. Сподіваюсь і надалі на цих каналах будуть цікаві спортивні трансляції.

На сьогодні лідирує по кількості завойованих медалей команда Китаю - 13 золотих медалей . Друге місце у збірної США - 7 золотих медалей. І треті - корейці (південні) - 5 золотих медалей. Збірна України поки що на 35 місці з однією бронзовою медаллю. Бронзу збірній Україні приніс дзюдоїст Роман Гонтюк.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.