вівторок, 12 серпня 2008 р.

Що робити якщо файл не хоче видалятись

Інколи трапляється така ситуація коли неможливо видалити файл. Ви намагаєтесь його видалити а у відповідь система повідомляє що об'єкт заблокований або використовується іншою програмою та радить закрити всі програми та повторити спробу. Закриваємо всі програми, повторюємо спробу - теж саме. В цьому випадку раджу скористатися програмою Unlocker. Це ідеальний інструмент для розблокування файлів, які не хочуть видалятися. Розблоковані елементи можна легко видалити.

Користуватись цією утилітою дуже просто. Спочатку інсталюйте її на Ваш комп'ютер. Далі виберіть проблемний файл, який не хоче видалятись та клацніть на ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт Unlocker. Відкриється вікно де буде показано заблокований файл. Далі за допомогою випадаючого меню та кнопок виберіть дію, яку хочете зробити з файлом. Його можна видалити, переіменувати, перемістити, скопіювати. В даному випадку ми його видаляємо. От і все.

Скачати утиліту можна з її домашньої сторінки.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.