неділя, 10 серпня 2008 р.

Як зашифрувати пароль

Нещодавно, працюючи в інтернеті, знайшов цікавий додаток до популярного веб-браузера Mozilla Firefox. Називається він Key Scrambler. Я користуюсь саме цим браузером і тому мене це зацікавило.

Існує багато програм, які встановлюються на комп'ютер без відома користувача та шпигують за його діями, так звані кей-логери. Вони записують натискування клавіш на клавіатурі комп'ютера та відправляють їх на вказану в їхніх налаштуваннях адресу в інтернеті. Що є дуже небезпечно. Адже таким чином у Вас можуть викрасти паролі до ваших акаунтів: поштових ящиків, форумів, соціальних мереж та таке інше. А Ви про це і не будете знати. Звісно, пізніше взнаєте, коли хтось буде читати Вашу почту або вести листування від Вашого імені, а Ви нічого не будете розуміти.

В нагоді може стати Key Scrambler. Він не захищає та не знаходить ніяких шпигунських програм, а просто шифрує все що набрано на клавіатурі у беззмістовний набір символів. І, якщо, на Вашому комп'ютері є кейлогер, то він буде перехоплювати і відправляти замість паролей нікому не потрібний набір символів. Закачати можна звідси.

Але краще захистіть свій компютер від проникнень вірусів, троянів, програм-шпигунів. Встановіть надійний брендмауер та антивірус. І тоді Ваш компю'тер буде захищений.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.