неділя, 10 серпня 2008 р.

Сьогодні це почалося...

Ідея створення власного блогу з'явилась давно. Ще років 3 тому. Хотів розпочати з створення власного сайту. Спитаєте для чого? Якоїсь конкретної мети не було. Просто цікавість. Хотілось спробувати свої сили. Подивитись чи мені це вдасться. Адже інші можуть. То були часи, коли тільки починав своє знайомство з Інтернетом. Інтернет в нашому містечку був дорогий. 10 грн./год. Тому що не було місцевого провайдера, виходили через київських. Так що всі свої експеременти по сайтобудівництву проводив в off-line. Читав літературу. одного разу, будучи у відрядженні в обласному центрі, купив диск з програмами та довідник по HTML з прикладами створення сайту. Спочатку, звісно, все було дуже складно, але помаленько розбирався. Перший свій сайт створив за допомогою HTML Pad Fisherman. Візуальними редакторами не користувався. Мені було якось зрушніше правити код напряму. Але робота, робота і ще раз робота... Вільного часу майже не залишалось. Я працював та вчився заочно. Це все було закинуто і в інтернет сайт так і не попав.

Перший мій справжній сайт був створений через два роки. Я змінив місце роботи. Пішов працювати в фірму що займалась експортом продуктів харчування. Займався там пошуком покупців продукції через Інтернет. Також потрібно було переробити інтернет-сайт фірми, за що я і взявся з великим інтузіазмом. Інтернет безлімітний, працюй скільки бажаєш, будь-яка інформація завжди під рукою. Через п'ять днів сайт був повністю перероблений і я зайнявся його розкруткою. Робив все по порадах, що знайшов в інтернеті. Оптимізація сторінок, реєстрація в каталогах та пошукових сайтах і т.д. Через деякий час це дало результат. Кількість відвідувачів збільшилась, а отже, і кількість замовлень на продукцію.

Але, нажаль, моя робота на тій фірмі продовжувалась не довго. Директор кудись зник, а фірма розпалась. Залишились тільки борги по зарплаті. Прийшлось шукати нове місце роботи.

З квітня 2007 року займаюсь підприємницькою діяльністю - послугами в сфері інформатизації та обробки інформації, а з квітня цього року прийшлось додати ще одну кваліфікацію - зайнятись ремонтом квартир.

Сьогодні планував вийти з дружиною та друзями на природу, відпочити, але погода трохи підкорегувала плани - на вулиці падає сильний дощ, куди підеш. Сиджу за комп'ютером і пишу.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.